Doğumdan Korkan Bebek Video İzle

Doğumdan Korkan Bebek Video İzle

İzlenme Rekoru Kıran Doğumdan Korkan Bebek Videosu Ahiret konusunu değişik bir şekilde ele alınarak bir bebek üzerinden anlatıldığı bu video şu sıralar sosyal alemde en sık paylaşılanlar arasında yer alıyor.Doğumdan Korkan Bebek Videosu Ahiret konusunu değişik bir şekilde ele alınarak bir bebek üzerinden anlatıldığı bu video şu sıralar sosyal alemde en sık paylaşılanlar arasında yer alıyor.
Nur Mektebi İlim ve Kültür Derneğinin youtube kanalında paylaştığı video son günlerde sosyal medya üzerinden binlerce insan izledi ve paylaştı, bu video izleyenleri hayretler içerisinde bıraktı ve çok kısa bir süre içerisinde binlerce insana ulaşarak ahiretin varlığını bir bebeğin hayatından farklı bir bakış açısı ile anlatıyor.
4 DAKİKADA AHİRETİN İSPATI
Araştırmacı Uğur Akkafa’nın anlatımıyla bir anne karnında ki bebeği örnek vererek 4 dakikalık kısa bir süre zarfında ahiretin varlığını ispat ediyor.  Bu video sayesinde binlerce insan ahiret varlığına iki kere iki dört eder derecesinde akla ve mantığa uygun bir şekilde inanmasına vesile oluyor.
Bu video kısa sürede da youtube üzerinden 1.000.000 izlenmeye ulaştı. Sizde bu videoyu paylaşarak bir çok insana ulaşmasına vesile olabilirsiniz.

Kaynak : Risale Ajans

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 514 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir