Rüyada Aba Görmek, Rüyada Aba Giymek

Rüyada Aba Görmek, Rüyada Aba Giymek

Rüyada Aba Görmek, Rüyada Aba Giymek, Rüyada Eski Aba Görmek, Rüyada Yırtık Aba Görmek, Rüyada Yamalı Aba Görmek, Rüyada Kirli Aba Görmek, Rüyada Renkli Aba Görmek, Rüyada Siyah Aba Görmek, Tabiri Nedir, Rüya Tabiri, Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabiri, İslami Rüya Tabirleri, Rüya Yorumları, İslami Rüya YorumlarıRüyada Aba Görmek, Rüyada Aba Giymek, Rüyada Eski Aba Görmek, Rüyada Yırtık Aba Görmek, Rüyada Yamalı Aba Görmek, Rüyada Kirli Aba Görmek, Rüyada Renkli Aba Görmek, Rüyada Siyah Aba Görmek, Tabiri Nedir, Rüya Tabiri, Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabiri, İslami Rüya Tabirleri, Rüya Yorumları, İslami Rüya Yorumları

Kişi rüyasında abadan yapılmış bir elbise giydiğini görürse,yoksul bir duruma düşecek, kederli, üzüntülü bir döneme geçiş yapacaktır. Rüyada abadan yapılmış elbise giydiğini gören bir kişi, maddi özgürlüğünü kaybedecek, parasal açıdan sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada renkli biçimde aba giyilmesi, hayırlı bir habere, kısmet ve mutluluk günlere açılan bir kapı demektir. Rüyada gördüğünüz renkli aba, uzun zamandır istediğiniz bir şeyin, pürüzsüz bir şekilde gerçekleşeceğini ve hayırlara vesile olacağını bildirir.

Rüyada aba görmek, beklentilerinizin, emeklerinizin ve isteklerinizin gerçekleşeceğini bildirir. Rüyasında aba gören kişi, güvenebileceği insana ve huzurlu bir hayata kavuşur; mental sorunlarından ve endişelerinden kurtulur, rahata erer. Rüyada aba görmek; ferahlığa, maddi sorunlardan sıyrılmaya ve mutluluğa işarettir.

Bir rivayete göre de rüyada aba görmek, yakın zamanda yolculukla yapılacağı ile yorumlanır. Rüyasında aba gören kimse, kendisi için önemli olan birinin ya da çevresinde önemsenen birinin desteğiyle problemlerini çözüme kavuşturacak demektir.

Rüyada görülen aba; eski, yırtık veya yamalı ise kişi yardımseverliğe yönelecek, kişiliğinde bir takım gelişmeler olacak; daha bilgili, olgun, ağırbaşlı ve ayakları yere basan bir kişiye dönüşecektir. Fakat görülen aba yeni ise, kişi gerçek hayatında kötü anlamda değişecek ve yozlaşacak; tamamen farklı bir kişi olacaktır.

Rüyada gördüğünüz abanın kirli olması, size gelecek yardımlardan dolayı ortalıkta bir takım dedikodular çıkacağının habercisidir. Kirli aba, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda olur olmadık şeyler söyleyeceğine işaret eder.

Eğer rüya esnasında abanın üstünde mor lekeler oluşmuşsa, kişi maddi kazanca kavuşacak, bir yerlerden para akışı sağlayacaktır.

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 264 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir