Reklam Verin

İletişim Formu Kısa Kod Hatası: Form 2 mevcut değil

Sitemize Ucuza Reklam Verin

SİTEMİZ’E REKLAM VERMEK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMA BİLGİLERİNİZİ DOĞRU VE EKSİKSİZ GİREREK GÖNDERİNİZ. YETKİLİLERCE EN KISA ZAMANDA E-POSTA ADRESİNİZE KONU İLE İLGİLİ CEVAP GÖNDERİLECEKTİR. GÖNDERİLEN MAİLLER “JUNK” “SPAM” “GEREKSİZ E-MAİL” BÖLÜMÜNE GELEBİLİR LÜTFEN KONTROL ETMEYİ UNUTMAYINIZ.


Dilerseniz reklam@zamanbitiyor.com ” e-mail adresini kullanrakta reklam verebilirsiniz.


SÖZLEŞME

 

Madde 1

 

TARAFLAR

 

Bu sözleşme; adresi ………………………… olan  ………………… (aşağıda kısaca “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır.) ile, www.zamanbitiyor.com Yöneticileri arasında (aşağıda kısaca “ZAMANBİTİYOR” olarak anılacaktır.)akdedilmiştir.

 

Madde 2

 

KONU

 

İşbu sözleşmenin konusu, ZAMANBİTİYOR tarafından işletilen www.zamanbitiyor.com  adlı internet sitesi reklam alanında, kendi reklamını yapmak isteyen MÜŞTERİ’nin ZAMANBİTİYOR ile karşılıklı yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

 

Madde 3

 

ZAMANBİTİYOR’IN SORUMLULUKLARI

 

3.1. ZAMANBİTİYOR, www.zamanbitiyor.com internet sitesi içerisinde ve tamamen bu sitenin formatına/kurallarına bağlı kalarak, www.zamanbitiyor.com adlı sitede ana sayfa /kategori sayfalarında yayınlamak istediği reklam ölçüsü … x … pixsels’dir. ZAMANBİTİYOR, işbu sözleşme kapsamında verilen hizmetin kesintisiz olarak sağlanabilmesi hususunda elinden gelen her türlü çabayı sarf edecektir.

 

3.2. ZAMANBİTİYOR’ın sözleşme konusu hizmeti MÜŞTERİ’ye sunma yükümlülüğü hizmetin satın alınması ile ilgili olarak MÜŞTERİ tarafından sözleşme konusu hizmet bedelinin EFT veya banka havalesi suretiyle ZAMANBİTİYOR’a ödenmiş olması şartına bağlıdır.

 

3.3. MÜŞTERİ’nin Yükümlülüklerini yerine getirmemesi halinde reklam paketi anlaşmasını fesh etme ve paket karşılığında alınan ücreti iade etmeme hakkını saklı tutar.

 

Madde 4

 

MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 

4.1 MÜŞTERİ, ZAMANBİTİYOR’ın sahibi olduğu www.zamanbitiyor.com internet sitesinde belirtilen hizmetlerinden yararlanabilmesi hizmetin ücretini eft/havale suretiyle ZAMANBİTİYOR’a ödemesi gerekmektedir.

 

4.2. MÜŞTERİ, satın almış olduğu hizmeti hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. MÜŞTERİ, yukarıda belirtilen kısıtlamalara uymayı kabul ve taahhüt eder.

 

4.3. MÜŞTERİ, www.zamanbitiyor.com hizmetini üçüncü şahıslara vermemeyi kabul ve taahhüt edip aynı zamanda Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder. Aksi taktirde ZAMANBİTİYOR’ın bu yüzden kamu kurumlarına ve/veya üçüncü Şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için MÜŞTERİ’ye rücu edilir.

 

4.4. MÜŞTERİ, yayınlanacak reklamda belirtilen bilgi ve fotoğrafların doğru olduğunu, üçüncü kişi ve kuruluşları yanıltacak nitelikte herhangi bir hususa yer vermeyeceğini, yayınlanan görüş, düşünce, ifade ve resimlerin ZAMANBİTİYOR ile hiçbir ilgi ve bağlantısı olmadığını ve sadece kendisini bağlayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

4.5. MÜŞTERİ, www.zamanbitiyor.com adlı sitede yayınlamak istediği reklamı (resim, logo, ilan, afiş v.b.) kendi hazırlatmak zorundadır. MÜŞTERİ reklamın içeriğini veya reklamın türünü yukarıdaki şartlar aynı kalmak koşulu ile istediği zaman değiştirebilir veya ZAMANBİTİYOR’dan bu değişikliği (BU değişiklik MÜŞTERİ tarafından hazır olarak ZAMANBİTİYOR’a verilecektir.) www.zamanbitiyor.com sitesinde değiştirmesini isteyebilir.

 

Madde 5

 

Süre

 

Bu sözleşme ve reklam paketi; online onay tarihinden başlamak üzere MÜŞTERİ ile anlaşılan paket tarihi aralığında geçerli sayılacak ve anlaşma süresi dolduğunda ZAMANBİTİYOR  tarafından reklam ile birlikte kaldırılacaktır.

 

Madde 6

 

Mali Hükümler

 

 

6.1. MÜŞTERİ, ZAMANBİTİYOR’a her ayın 1’inde aylık …. TL  üzerinden olmak üzere başvuru tarihinden itibaren en geç 3(üç) iş günü sonunda  ödemeyi yapar.

 

6.2. Sözleşmenin devamını sağlanmak ve uzatmak istendiğinde paket bitiş tarihinden en az (bir) 1 hafta önce ZAMANBİTİYOR’ a mail yoluyla bildirilmesi gerekmektedir.

 

6.3. Sitede yaşanan aksaklıklar ve yayın kesintilerinden müşterilerin etkilenmemesi için aksaklık yaşanan günler kampanya bitiş tarihine eklenerek müşteri hakkı korunmuş olur.

 

(Reklam İstek Formunu Doldururken Mesaj Bölümüne Kampanya Numarasını (Örnek: Kampanya 1) Yazmanız Yeterlidir)

Kampanyaları Görmek İçin Resme Tıklayın

Kampanyaları Görmek İçin Resme Tıklayın

Kampanyaları Görmek İçin Resme Tıklayın

Aşağıdaki hesabımıza yapılan ödeme sonrası müşterinin bankaya ücretin yatırmış olduğunu mail yolu ile tarafımıza bildirmesiyle reklam başvurusu işleme alınacaktır. Lütfen Havale veya EFT yaparken adınızı ve/veya firmanızı belirtiniz.

 Ödeme bilgileri size e-mail olarak gönderilecektir.

İşbu Sözleşme, Alttaki Formdan Gerekli Form Doldurulduktan Sonra Aldığınız Reklam Kampanyasına Göre Doldurulup Tarafınıza İletilecek ve Sizden Cevap Beklenecektir. Reklamlar Ücretin Hesaba Yattığının Onaylanmasının Ardından En Geç 3 (üç) İş Günü İçerisinde Gösterime Girecektir. Reklamlar Gösterime Başladığı Gün Tarihinden İtibaren Aylık Olarak (Her Ay 30 Gün olarak) Hesaplanır.


Bu Yazı Toplam - 3.092 - Defa Okundu