Suyuti Camius Sağir Hadis Külliyatı Kitabı İndir

Suyuti Camius Sağir Hadis Külliyatı Kitabı İndir

İmam Suyuti Camius Sağir Hadis Kitabı İndir. Hadis Kitapları, Dini Kitaplar İndir. Camius Sağir Kitabı İndirSuyuti Camius Sağir Hadis Külliyatı Kitabı İndir

İmam Suyuti Camius Sağir Hadis Kitabı İndir. Hadis Kitapları, Dini Kitaplar İndir. Camiul Fevaid Kitabı İndir
Türkçe, Hadis, İmam, Suyuti, İmam Suyuti, Cami, Camius, Camiul, Sağir, Camus Sağir, Camiu Sağir, Hadis-i, Şerif, Hadisi Şerif, Türkçe Hadisler, Hadisler, Kitabı, İndir, Hadis, Kitapları, Dini Kitaplar, Hadis Kitabı İndir, Kitap İndir

BU ESER TELİF HAKLARI NEDENİYLE YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR!

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 11.039 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. tuğba says:

    قال النَّبِىُّ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ: صَوْمُ أَوَّلِ يَوْمٍ مِنْ رَجَبَ كَفَّارَةُ ثَلَاثِ سِنِينَ وَالثَّانِي كَفَّارَةُ سَنَتَيْنِ وَالثَّالِثُ كَفَّارَةُ سَنَةٍ ثُمَّ كُلُّ يَوْمٍ شَهْرًا. (الجامع الصغير)

    Peygamber Efendimiz (sallallâhü aleyhi ve sellem) buyurdular: “Receb ayının birinci günü oruç tutmak üç senelik, ikinci günü oruç tutmak iki senelik, üçüncü günü oruç tutmak bir senelik, diğer her bir günde oruç tutmak ise bir aylık (küçük günahlara) keffârettir.” (Süyûtî, el-Câmiu’s-Sağir)Bu rivayetin tam metnini kitaptan yollayabilir misiniz?Bu uydurma mı yoksa sayıf hadis mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir