MBSTS Fıkıh ve İlmihal Testleri -2

MBSTS Fıkıh ve İlmihal Testleri -2

Diyanet MBSTS Fıkıh ve İlmihal Testleri -2 Diyanet Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı Fıkıh Testi Deneme Sınavı. MBSTS Deneme SınavlarıDiyanet MBSTS Fıkıh ve İlmihal Testleri -2 Diyanet Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı Fıkıh Testi Deneme Sınavı. MBSTS Deneme Sınavları

Bu MBSTS Fıkıh ve İlmihal deneme sınavında toplam 25 soru bulunmaktadır ve her soru 4 puan olarak 100 tam puan üzerinden hesaplanmıştır. Sorular eski çıkmış sorulardan ve Diyanet ilmihali 1. ve 2. ciltten, MBSTS ve DHBT yeterlilik sınavlarında eski çıkmış sorulardan ve çeşitli kaynaklardan derlenmiştir.

MBSTS deneme sınavı esnasında verdiğiniz cevaplar doğru veya yanlış olarak uyarı vermeyecektir. Sınav sonunda “SINAVI BİTİR” butonuna tıklayarak kaç doğru yaptığınızı, kaç puan aldığınızı, katılımcılar arasındaki yüzdelik oranınızı ve sınavlara katılanların başarı ortalamasını görebileceksiniz.

MBSTS deneme sınavını bitirdiğinizde puanlamanın alt kısmından “SORULARI İNCELE” butonuna tıklayarak doğru ve yanlışlarınızı kontrol edebilir, dilerseniz sınavı yeniden başlatabilirsiniz. Başarılar.

Diyanet MBSTS Fıkıh ve İlmihal Testi - 2

Diyanet MBSTS Fıkıh ve İlmihal Testi – 2


Diğer Testler ve MBSTS Deneme Sınavları İçin Tıklayın

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 725 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir