2017 MBSTS Giriş Belgeleri Yayınlandı

2017 MBSTS Giriş Belgeleri Yayınlandı

2017 MBSTS Giriş Belgeleri Yayınlandı. Özellikle ücreti konusunda Diyanet personelinin yoğun tepki gösterdiği Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı Giriş Belgeleri yayınlandı.2017 MBSTS Giriş Belgeleri Yayınlandı. Özellikle ücreti konusunda Diyanet personelinin yoğun tepki gösterdiği Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı Giriş Belgeleri yayınlandı.

8 Nisan 2017 saat 14:30’da yapılacak olan 2017 yılı Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavına (2017 MBSTS) başvuran Diyanet personelinin, sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemi tamamlandı.

2017 MBSTS Sınavına girecek olan adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr  internet adresinden edinebileceklerdir.

2017 Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavına  (MBSTS 2017)  saat 14.30’da başlayacak olup sınavın başlama saatinden en az 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacaktır. Diyanet MBSTS sınavı günü Saat 14.15’ten sonra adaylar, sınav binalarına alınmayacaklardır.

2017 MBSTS ÜCRETSİZ ONLİNE HAZIRLIK TESTLERİ İÇİN TIKLAYIN>>>

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 175 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir