Hakkında


Site Hakkında Bilgiler ve Kullanım Koşulları


www.zamanbitiyor.com
İslami Düşünce ve Bilgi Platformu
bilgi@zamanbitiyor.com
zamanbitiyor@gmail.com


İZİN ALINMADAN HİÇBİR YAZI, KONU KOPYALANAMAZ KULLANILAMAZ KULLANILDIĞI TESPİT EDİLEN YAZILARIN YAYINLANDIĞI SİTELER HAKKINDA DAHA ÖNCEDE UYGULADIĞIMIZ GİBİ YASAL İŞLEMLER VE TAZMİNAT UYGULANIR. SİTEDE YAYINLANAN
İÇERİKLER, FİKİRLER, GÖRÜŞLER VE YAPILAN YORUMLAR SADECE SAHİPLERİNİN SORUMLULUĞUNDADIR. ” zamanbitiyor.com “ SORUMLU TUTULAMAZ.


SİTEMİZDEN İNDİRDİĞİNİZ ; KİTAP, PROGRAM VB. İÇERİKLERİ MUTLAKA VİRÜS TARAMA PROGRAMI İLE KONTROL EDİN. ” zamanbitiyor.com ” BU İÇERİKLERDEN KAYNAKLANACAK TEKNİK VEYA HERHANGİ BİR SORUNUNUZDAN DOLAYI SORUMLU TUTULAMAZ.


SİTEMİZDE YAYINLANAN İÇERİKLERDEN HERHANGİ BİRİNİN TELİF HAKKI SAHİBİ OLDUĞUNU İDDİA EDENLER BU HAKLARINI RESMİ BELGELERLE İBRAZ ETMELERİ HALİNDE İÇERİK SİTEMİZDEN EN GEÇ 24 SAAT İÇERİSİNDE KALDIRILIR. TELİF HAKKI SAHİBİ OLDUĞUNU İDDİA EDENLER YASAL OLARAK SİTEMİZİ UYARMAK VE İÇERİK TEMİZLEME MÜDDETİ VERMEK  ZORUNDADIRLAR.

********************************************************************

İslami Düşünce İslami Bilgiler İslami Hayat İslami Sorular İslami Konular Dini Bilgiler Dini Sorular Dini Konular Kur’an Kur’an-ı Kerim Meal Tefsir Fıkıh İslam İlmihali İlmihal Fetva Fetvalar Hadis Hadis-i Şerif Arapçe ve Türkçe Hadis Kitapları Siyer Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed ( S.A.V ) Hayatı Akaid Kelam Hutbeler Vaazlar Külliyat ve Ansiklopediler Mezhepler ve Görüşleri Fıkhi Konular Fıkhi Meseleler Genel ve Güncel Konular Dini Kitaplar İndir Gerekli Programlar İndir