İslam Üzerine Oynanan Oyunlar

İslam Üzerine Oynanan Oyunlar

İslam Üzerine Oynanan Oyunlara Dikkat! İslam’a Karşı Ilımlı İslam Tezi Yerleştirilmek İsteniyor. Dünyanın bir çok yerinde İslam’a karşı bir İslam görüyoruz. Soru şu; Türkiye’de bu projeyi kim yürütüyor…İslam Üzerine Oynanan Oyunlara Dikkat! İslam’a Karşı Ilımlı İslam Tezi Yerleştirilmek İsteniyor.

Dünyanın bir çok yerinde İslam’a karşı bir İslam görüyoruz. Soru şu; Türkiye’de bu projeyi kim yürütüyor

İslam’a karşı İslam”tezi, Batı’da planlanmış ve Müslümanlara uygulatılan projenin ta kendisidir.

Bu proje amaç olarak;
1-Müslümanlar arasındaki ayrılıkları tetikleme üzerine oluşturulmuştur
2-Bu projenin uygulama alanları ağırlıklı olarak Müslüman ülkelerdir
3-Proje özellikle enerjinin olduğu yada enerji taşımacılığında etkin olacak ülkelerde özellikle hızlı bir şekilde uygulanmaktadır
4-“İslam’a karşı İslam” projesinde ana hedef dindarlar olduğu için dindarların birbirlerini ahlaki olarak yıpratılmasına çalışılacak, “dindar” kelimesinin içerisi boşaltılacak ve “Medeniyet şuuru yerle bir edilecek”
5-Özellikle ekonomik istikrarsızlıkla hükümetler kuşatılacak ve istenilen yapılacak

6-Etkin olan gruplara destek verilerek bunların hareket etmesi sağlanacak ancak asla ön planda olunmayacak. Bu projelerde esas soruyu sorarsanız sağlıklı cevaba da ulaşabilirsiniz; ‘Bu kavga kime yarıyor, gerçekten kazanan mı var yoksa karşılıklı beraber kaybeden mi? Kim kimin adına devleti ele geçirmek istiyor’..

Bu projelerde esas soruyu sorarsanız sağlıklı cevaba da ulaşabilirsiniz; “Bu kavga kime yarıyor, gerçekten kazanan mı var yoksa karşılıkllı beraber kaybeden mi? Kim kimin adına devleti ele geçirmek istiyor

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 514 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir