Darbecilerden Kafirlikte Son Nokta…

Darbecilerden Kafirlikte Son Nokta…

Mısır’da darbeciler yeni bir skandala daha imza attı. Sisi yanlısı bir grup, Kur’an’daki ayetleri tahrif ederek Sisi’yi öven ve İhvan’ı lanetleyen 18 ayetlik uydurma bir sure kaleme aldı.Mısır’da darbeciler yeni bir skandala daha imza attı. Sisi yanlısı bir grup, Kur’an’daki ayetleri tahrif ederek Sisi’yi öven ve İhvan’ı lanetleyen 18 ayetlik uydurma bir sure kaleme aldı.

3 Temmuz darbesinin ardından binlerce Mısırlıyı öldüren darbeci yönetimin Mısır’a ve İslam’a verdiği zararın ardı arkası kesilmiyor. Fanatik Sisi yanlıları, Sisi’yi övmek ve İhvan’ı kötülemek için skandal bir yola başvurdu.

İnternette paylaşılan fotoğraflarda tıpkı bir Kur’an sayfasına benzer bir resim, o resmin başında yazan ‘Sisi Suresi’, Besmeleyle başlanan 18 batıl ayet ve son olarak ‘Sadakallahulazim’ lafzı görülüyor.

Yasin suresinin başını andıran ‘Sisi’ kelimesini, ‘Yazıklar olsun o şeytan ve necis İhvan’a ki onlar İslam’ı kullanarak insanları kandırdı…’ cümleleri takip ediyor. Bu mide bulandırıcı cümlelere Muhammed Mursi’nin lanetlenmesi de ekleniyor.

El-Karia suresini andıran ‘Es-Sisi, Nedir Sisi, Sisi hakkında ne biliyorsun?’ cümleleri ise okuyanların kanını donduracak cinsten.

Sisi’nin yere göğe sığdırılmadığı bu cümlelerin sonu ise ‘Sadakallahulazim’ kelimesiyle sonlanıyor.

Kaynak: Haber7

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 274 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir