MSN 15 Martta Kapanıyor

MSN 15 Martta Kapanıyor

MSN ( microsoft windows messenger ) 15 Marttan İtibaren Kapanıyor. Peki Bundan Sonra Ne Olacak? MSN Kişilerimiz Kaybolacakmı? Kişi Listemizdeki Adresleri Kurtarmak İçin Neler Yapmalıyız? MSN Yerine Hangi Program Kullanılacak?MSN ( microsoft windows messenger ) 15 Marttan İtibaren Kapanıyor. Peki Bundan Sonra Ne Olacak? MSN Kişilerimiz Kaybolacakmı? Kişi Listemizdeki Adresleri Kurtarmak İçin Neler Yapmalıyız? MSN Yerine Hangi Program Kullanılacak?

Microsoft’un efsane hizmeti ‘MSN Messenger’ kullanıcılarına veda ediyor. Belirlenen tarih şimdilik 15 Mart. Bu tarih kullanıcıların durumlarına göre dahada ileriye alınabilir. Ancak bilinen şu ki MSN bu yıl ilk altı ay içerisinde hizmetini sonlandıracak. Bu yüzden tedbir almakta fayda var.

MSN kapandıktan sonra en merak edilen konu ise MSN hesaplarımız ne olacak?

MSN kapandığı zaman Microsoft hesaplarımız boşa gitmeyecek. O hesaplarla hiç yeni hesap almaya gerek kalmadan direk MSN’e giriş yapar gibi Skype’a giriş yapabileceğiz. Böylece kişi eklemek zorunda da kalmayacağız. MSN’de bulunan kişiler Skype’ta oturum açtığımızda da sizlerle olacak.

MSN Messenger gibi bir hizmetin kapatılması ne kadar doğru tartışıladursun, kaç kişi MSN yerine Skype kullanacak oda belirsiz..

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 1.339 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir