Facebook’ta Yeni Dönem

Facebook’ta Yeni Dönem

Facebook’ta Yeni Dönem ! Bu Yeni Özellik Tüm Kullanıcılara Sunuldu. Sürekli Kendisini Güncelleyerek ve Yenileyerek Kullanıcılarını Memnun Etmeye Çalışan Facebook, Yeni Bir Özellik Daha Geliştirerek Kullanıcılarının Beğenisine Sundu.Facebook’ta Yeni Dönem ! Bu Yeni Özellik Tüm Kullanıcılara Sunuldu. Sürekli Kendisini Güncelleyerek ve Yenileyerek Kullanıcılarını Memnun Etmeye Çalışan Facebook, Yeni Bir Özellik Daha Geliştirerek Kullanıcılarının Beğenisine Sundu.

 

Facebook'ta yeni dönem!

 

İşte O Yenilikten Detaylar:

√ Facebook’un anlık iletişim uygulaması Facebook Messenger için sesli grup arama (çoklu görüşme) özelliği artık tüm dünyada Facebook kullanıcılarına sunuldu.

√ Facebook, yeni grup çağrı sistemini Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlar için aktifleştirerek aynı anda birden fazla kişinin Facebook Messenger üzerinden sesli görüşmeler yapabilmesini sağlayacak.

√ Telefon simgesine dokunacak ve ardından görüşmeye katılmasını istediğiniz arkadaşlarınızı seçebileceksiniz.

√ 50 KİŞİYE KADAR GÖRÜŞME YAPILABİLİR: Facebook, sohbet uygulaması Messenger için tekil sesli arama özelliğini 2014’te hayata geçirmişti.

√ Bugün global olarak hayata geçen grup arama özelliği aynı anda 50 kişiyle sesli görüşme yapma olanağı sağlıyor.

Kullanıcıların ilgi ve beğenisine sunulan bu özellik önümüzdeki günlerde dahada geliştirilecek gibi.

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 167 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir