Cehennemin Çoğunluğu Kadınlardan Oluşuyor

Cehennemin Çoğunluğu Kadınlardan Oluşuyor

İsmail Ağa Cemaati’nin önde gelen vaizlerinden olan, espirili anlatımı ve medyatik tavrıyla bir çok kişinin sempatisini kazanan Ahmet Mahmut Ünlü, bilinen adıyla Cübbeli Ahmet, bu kez sohbetinde cehennem ehli ve kadınlardan bahsetti.İsmail Ağa Cemaati’nin önde gelen vaizlerinden olan, espirili anlatımı ve medyatik tavrıyla bir çok kişinin sempatisini kazanan Ahmet Mahmut Ünlü, bilinen adıyla Cübbeli Ahmet, bu kez sohbetinde cehennem ehli ve kadınlardan bahsetti.

CEHENNEMDEKİLERİN ÇOĞU KADINDIR

Peygamberimizin hadisinden reverans gösteren Cübbeli, “Resullullah buyuruyor ki: Cehenneme gidip baktım çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor. Çünkü iyiliğe ve nimete nankörlük ederler, kocalarına sadakat göstermezler. Bütün ömrü boyunca kocasından iyilik görse, bir gün görmediğinde ‘Zaten ben senden hiçbir hayır görmedim’ der.” şeklinde açıkladı.

 KENDİNE LANET EDENE AMİN DİYECEKSİN

Cübbeli, kadınların cehennemde çoğunluğu oluşturma sebeplerinden bir diğerini de yine hadis-i şerife dayanarak şöyle açıklıyor: ‘Çok beddua ederler.’ Hepimizin evinde var kadınlar. Herkese her şeye lanet okurlar. Hatta kendilerine bile beddua ederler. Allah benim de belamı versin. Ne diyeceksin ki böylelerine. Amin diyeceksin yapacak bir şey yok.

Kaynak: http://www.habervaktim.com/haber/390632/cehennemin-cogunlugu-kadinlardan.html

Merak ettiginiz konularda sayfanın en altındaki yorum bölümüne yorumunuzu bırakarak bilgi alabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.

Bu Yazı Toplam - 990 - Defa Okundu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir